ASTM A106 Bešavne cijevi za rad na visokim-temperaturama
Cijev od ugljičnog čelika ASTM A106 dostupna je u-klasiranom čeliku razreda A, B i C s minimalnim granicama razvlačenja od 205, 240 i 275 MPa. Razred B (UNS K03006) je zadani izbor za cjevovode za struju, rafinerije i kotlove, dok stupanj C dodaje snagu tamo gdje je debljina stijenke važna. Cijev se isporučuje u NPS 1/8–48 i rasporedu 10–160/XXS, ekvivalent je ASME SA106 i isporučuje se s certifikatima EN 10204 3.1/3.2. Recite nam svoju ocjenu, veličinu i raspored, a mi ćemo potvrditi specifikaciju i vratiti ponudu s vremenom isporuke.
Što ASTM A106 znači
Bešavna cijev od ugljičnog čelika A106 izrađena je prema ASTM A106 (Specifikacija A106/A106M), američkom standardu za rad na visokim -temperaturama. ASME ekvivalent jeSA-106, usvojen izravno u BPVC; tehnički su dva identična za isto izdanje. Standard je zadani materijal za parne, kotlovske i procesne cijevi jer spaja besprijekoran integritet s predvidljivom visoko{1}}temperaturnom čvrstoćom. Sam naslov - "Usluga na visokim-temperaturama" - je ključno obećanje: cijev je kvalificirana za dugotrajni rad s povišenim-temperaturnim tlakom, za razliku od opće-uslužne cijevi.
A / B / C=ljestvica ocjena.Ugljik i čvrstoća rastu od A (205 MPa iskorištenja) preko B (240 MPa, radni konj) do C (275 MPa). Stupanj B pokriva veliku većinu ASME B31.1 i B31.3 aplikacija.
Samo besprijekorno.A106 se izrađuje rotacijskim probijanjem, nikad zavarivanjem; ne postoji ERW ili SAW verzija A106. Time se uklanja uzdužni zavar kao varijabla zamora ili inspekcije.
Ubijeni čelik prema zadanim postavkama.Silicij je specificiran kao minimalno 0,10 %, što tjera potpunu deoksidaciju - dosljednu strukturu zrna i pouzdana svojstva na temperaturi. Ovo je također najčišći način da se razlikuje A106 od A53.
Grafitizacija je na radaru.Napomena 1 standarda podsjeća korisnike da razmotre moguću grafitizaciju tijekom dugotrajnog-izlaganja visokim-temperaturama, tako da bi trebalo pregledati vrlo dug radni vijek pri temperaturi.
U UNS sustavu, stupanj B je A106 UNS K03006, s razredom A kao K02501 i stupnjem C kao K03501.
Tehničke specifikacije
| Parametar | Sposobnost |
|---|---|
| Standard | ASTM A106 / A106M (ekvivalent ASME SA-106) |
| Ocjene | Razred A (K02501), Razred B (K03006), Razred C (K03501) |
| Proces | Samo bešavno (rotirajući piercing / Mannesmann) |
| Veličina | NPS 1/8–48 (DN 6–1200) |
| Raspored | Sch 10, 20, 30, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, XXS |
| Duljina | Nasumično 5–7 m / 11–13 m; fiksno 6 m, 12 m ±50 mm |
| Završava | Obični, zakošeni, s navojem i spojeni |
| Površinski | Goli, lakirani, nauljeni, crni ili presvučeni 3PE/FBE |
| Stanje isporuke | Vruće-završeno, hladno-vučeno, normalizirano ili -olakšano (stupanj C normalizirano ili Q+T) |
| Certifikacija | EN 10204 3.1; 3.2 s TÜV/LR/BV/DNV svjedokom |
Kemijski sastav
Ograničenja kemijskog sastava razreda B A106 u nastavku maksimalna su-analiza lonca; mangan je kontrolirani raspon, a silicij je naveden kao minimum (oznaka ubijenog-čelika).
| Element | razred A | ocjena B | Razred C |
|---|---|---|---|
| Ugljik (C) | 0.25 | 0.30 | 0.35 |
| mangan (Mn) | 0.27–0.93 | 0.29–1.06 | 0.29–1.06 |
| fosfor (P) | 0.035 | 0.035 | 0.035 |
| Sumpor (S) | 0.035 | 0.035 | 0.035 |
| Silicij (Si, min.) | 0.10 | 0.10 | 0.10 |
| Bakar (Cu) | 0.40 | 0.40 | 0.40 |
| Nikal (Ni) | 0.40 | 0.40 | 0.40 |
| Krom (Cr) | 0.40 | 0.40 | 0.40 |
| Molibden (Mo) | 0.15 | 0.15 | 0.15 |
| Vanadij (V) | 0.08 | 0.08 | 0.08 |
Fosfor i sumpor ograničeni su na 0,035 %. Silicij sadrži najmanje 0,10 %, a ne raspon - ovo je najjasnija kemijska razlika od A53, koji se ne mora uništiti. Preostali Cu, Ni i Cr su svaki po 0,40 % max, Mo 0,15 % max i V 0,08 % max.
Mehanička svojstva
Mehanička svojstva A106 razreda B u nastavku su minimalne vrijednosti uzete na sobnoj temperaturi na mjernoj duljini od 2 inča (50 mm).
| Vlasništvo | razred A | ocjena B | Razred C |
|---|---|---|---|
| Granica razvlačenja | 205 MPa (30 ksi) | 240 MPa (35 ksi) | 275 MPa (40 ksi) |
| Vlačna čvrstoća | 330 MPa (48 ksi) | 415 MPa (60 ksi) | 485 MPa (70 ksi) |
| Izduženje (2 in) | 35 % | 30 % | 25 % |
| Standardi ispitivanja | ASTM A106, A370 | isti | isti |
Specifikacija navodi samo minimalno rastezanje i rastezanje - ne postoji gornja granica ni za jedno ni za drugo. Svaki izvor koji navodi raspon rastezanja kao što je 415–550 MPa je netočan. Istezanje se temelji na debljini od 2 inča (50 mm); manji primjerci slijede standardnu formulu smanjenja.
Razred A protiv B protiv C
| Ocjena (UNS) | Prinos | Vlačna | Tipična upotreba |
|---|---|---|---|
| Razred A (K02501) | 205 MPa | 330 MPa | Općenito, nizak{0}}pritisak, laka{1}}usluga oblikovanja |
| Razred B (K03006) | 240 MPa | 415 MPa | Kotlovi, strujni i rafinerijski-cijevovodi za visoke temperature |
| Razred C (K03501) | 275 MPa | 485 MPa | Para pod višim{0}}tlakom i školjke posuda kojima su potrebne tanje stijenke |
Kada birate između cijevi A106 razreda A, cijevi A106 razreda B i cijevi A106 razreda C, sve tri dijele istu kemijsku obitelj i isti bešavni put; izbor je vođen proračunskim tlakom, temperaturom i ekonomičnošću zida, a ne otpornošću na koroziju. Odluka A106 Grade B naspram Grade C svodi se na ekonomičnost zida pri višem tlaku, jer Grade C zahtijeva normalizaciju ili kaljenje i temperiranje i jedini je od tri bez analoga A53.
Visoko{0}}temperaturna svojstva
| Temperatura | Dopušteno naprezanje S (MPa) |
|---|---|
| Manje od ili jednako 100 stupnjeva | 138 (20 ksi) |
| 200 stupnjeva | 134 |
| 300 stupnjeva | 118 |
| 350 stupnjeva | 110 |
| 400 stupnjeva | 96 |
| 425 stupnjeva | 82 |
I nazivna temperatura A106 i dopušteno naprezanje A106 opadaju s temperaturom, tako da je nazivni tlak A106 na 400 stupnjeva znatno ispod vrijednosti sobne-temperature. Ove reprezentativne vrijednosti potječu iz ASME B31.3 tablice A-1 za A106 stupanj B i uvijek biste ih trebali potvrditi u odnosu na izdanje navedeno u specifikaciji vašeg projekta. ASME B31.3 dopušta A106 stupanj B do 425 stupnjeva (800 stupnjeva F), ali je dopušteno naprezanje već palo na 82 MPa u toj točki - otprilike 60 % vrijednosti sobne-temperature. Praktični kontinuirani-uslužni strop je stoga oko 425 stupnjeva; iznad njega se preporučuju kontrole puzanja i niski{27}}razini legure kao što su ASTM A335 P11, P22 ili P91. Dugotrajna izloženost također povećava rizik od grafitizacije, što sam standard A106 označava u bilješci 1.
Tolerancije dimenzija
ASTM A106 dimenzije cijevi kreću se od NPS 1/8 do 48 s vanjskim promjerima prema ASME B36.10M; dopuštena odstupanja debljine stijenke cijevi A106 i van-promjera navedena su u nastavku.
| Dimenzija | Tolerancija |
|---|---|
| Debljina stijenke | −12,5 % nominalnog (min); preko-debljina nije ograničena specifikacijom (nadzire se tolerancijom težine) |
| Vanjski promjer NPS 1/8–1½ | ±0,4 mm (0,015 in) |
| Vanjski promjer NPS 2–48 | ±1 % vanjskog promjera |
Zid ne smije biti tanji od 12,5 % ispod nazivnog zida; standard ne postavlja maksimalnu preko-debljinu, koja je umjesto toga kontrolirana tolerancijom težine. Točne vrijednosti vanjskog-promjera i sve posebne tolerancije slijede ASME B36.10M.
ASTM A106 u odnosu na ASTM A53
| Dimenzija | ASTM A106 (Gr B) | ASTM A53 (Gr B) |
|---|---|---|
| Proizvodnja | Samo besprijekorno | Tip S bez šavova iliTip E (ERW) |
| Deoksidacija | Kaljeni čelik obavezan (Si veći od ili jednak 0,10 %) | Nije potrebno biti ubijen |
| Primarna uporaba | Usluga na visokim-temperaturama | Opći tlak / mehanički |
| Max servisna temp | ~425 stupnjeva (B31.3) | ~400 stupnjeva SMLS / ~340 stupnjeva ERW |
| Razred C | Ponuđeno (iskorišćenje 275 MPa) | Nije u ponudi |
Kada se uspoređuje A106 i A53, čvrstoća na sobnu-temperaturu razreda B je identična (240 MPa istezanja, 415 MPa na rastezanje), ali A106 je samo bešavni čelik, obvezno ubijeni čelik, i napisan za visoke-temperaturne kodove projektiranja (B31.1, B31.3, odjeljak I). Ako vaša specifikacija zahtijeva A106, nemojte prihvaćati A53 ili API 5L kao ekvivalentnu zamjenu - moguća je dvostruka certifikacija na jednoj cijevi, ali samo kada to narudžba izričito zahtijeva.
Kontrola kvalitete i testiranje
Hidrostatičko ili NDT ispitivanje- Svaka cijev je hidrostatski ispitana ili ultrazvučna (UT)/vrtložna-struja (ET) ispitana umjesto prema naručenim dodatnim zahtjevima.
Ispitivanja rastezanja i spljoštenosti- Po zagrijavanju i seriji za potvrdu prinosa, rastezljivosti i rastezljivosti.
Kemijska analiza- Analiza lonca po toplini, navedena u certifikatu EN 10204.
Provjera dimenzija- Vanjski promjer, stijenka (provjerite i na šavovima i dalje od njih), duljina i ravnost.
Tvrdoća i udar- Ne zahtijeva osnovna specifikacija; navedite kada je potrebno (S5/S6 Charpy na 0, -20 ili -46 stupnjeva).
Inspekcija-treće strane- Prihvaćeno SGS, BV, TÜV, LR, DNV; EN 10204 3.2 na zahtjev.



Pakiranje i otprema



Zatražite ponudu za cijevi A106
Kao dobavljač cijevi A106, GNEE podržava razred A, B i C u bešavnom obliku s ASME SA106 ekvivalentom i EN 10204 3.1/3.2 certifikatom. Pošaljite svoju ocjenu, NPS × raspored, duljinu i razinu certifikata - naš tehnički tim će potvrditi specifikaciju i vratiti ponudu s vremenom isporuke u roku od 24 sata. Kontaktirajte GNEE danas.
Zašto Source A106 cijev iz GNEE
Puna pokrivenost razreda i veličine- Razred A, B i C, NPS 1/8–48, rasporedi od 10 do 160 / XXS, vruće-završeno ili hladno-vučeno.
Dokumentirana usklađenost- EN 10204 3.1 kao standard, 3.2 s TÜV/LR/BV/DNV svjedokom, ASME SA106 ekvivalentnost dokumentirana.
Inspekcija-treće strane- Prihvaćeni SGS, BV, TÜV, DNV i LR; koordiniramo svjedoke i izvješća.
Brza ponuda- Pošaljite svoju ocjenu, NPS × raspored, duljinu i razinu certifikata; naš tehnički tim vraća ponudu s rokom isporuke, obično unutar 24 sata.
FAQ:
Što je ASTM A106 cijev od ugljičnog čelika?
ASTM A106 cijev od ugljičnog čelika (Specifikacija A106/A106M) je bešavna cijev napravljena za rad na visokim-temperaturama. Pokriva tri vrste čelika - A, B i C - s minimalnim granicama razvlačenja od 205, 240 i 275 MPa (30, 35 i 40 ksi) i minimalnom vlačnom čvrstoćom od 330, 415 i 485 MPa. ASME ekvivalent je SA-106, a cijev se isporučuje u veličinama od NPS 1/8 do 48 i rasporedima od 10 do 160 / XXS.
Koja je razlika između ASTM A106 i A53?
Oba dijele istu čvrstoću na sobnu-temperaturu razreda B (240 MPa popuštanje, 415 MPa rastezna), ali ASTM A106 je samo bešavni, obvezno ubijeni čelik (Si 0,10 % min), namijenjen za rad na visokim-temperaturama, a na njega se pozivaju ASME B31.1, B31.3 i odjeljak I. ASTM A53 može biti bešavan (Tip S) ili elektro{10}}otporno{11}}zavaren (Tip E), ne mora se zatvarati i to je opća-uslužna specifikacija. A106 također ima stupanj C (275 MPa iskorištenja) koji A53 ne nudi. Ako vaša specifikacija zahtijeva A106, nemojte prihvatiti A53 ili API 5L kao ekvivalentnu zamjenu.
Koja su ograničenja kemijskog sastava A106 razreda B?
Maksimum-analize lonca za A106 Grade B je ugljik 0,30 %, mangan 0,29–1,06 %, fosfor 0,035 %, sumpor 0,035 %, sa silicijem specificiranim kao minimalno 0,10 % (marker mrtvog-čelika). Ograničenja zaostatka su bakar, nikal i krom maksimalno 0,40 %, molibden 0,15 % najviše i vanadij 0,08 % najviše. Norma postavlja samo minimum za silicij i samo maksimume za ostale elemente, stoga nemojte pisati silicij ili vlačnu čvrstoću kao raspon.
Koja su mehanička svojstva A106 razreda B?
A106 Grade B ima minimalnu granicu razvlačenja od 240 MPa (35 ksi), minimalnu vlačnu čvrstoću od 415 MPa (60 ksi) i minimalno istezanje od 30 % na duljini od 2 inča (50 mm). Specifikacija navodi samo minimalne vrijednosti za rastezanje i rastezanje - ne postoji gornja granica - tako da je raspon rastezanja kao što je 415–550 MPa netočan. Stupanj C podiže rastezanje na 275 MPa (40 ksi), a rastezanje na 485 MPa (70 ksi).
Koja je maksimalna radna temperatura cijevi A106?
ASME B31.3 dopušta A106 stupanj B do 425 stupnjeva (800 stupnjeva F), ali dopušteno naprezanje opada s temperaturom: 138 MPa na 100 stupnjeva, 118 MPa na 300 stupnjeva, 96 MPa na 400 stupnjeva i 82 MPa na 425 stupnjeva. Praktični kontinuirani-uslužni strop je oko 425 stupnjeva; iznad toga, preporučuju se kontrole puzanja i niske-stupnjevi legura kao što su ASTM A335 P11, P22 ili P91. Dugotrajno-izlaganje također povećava rizik od grafitizacije, što sam standard A106 označava u bilješci 1.
Koje dimenzije i tolerancije-debljine stijenke ima cijev A106?
A106 cijev se izrađuje u NPS 1/8 do 48 (DN 6 do 1200) s vanjskim promjerima prema ASME B36.10M i zidovima u Prilozima 10, 20, 30, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160 i XXS. Tolerancija-debljine stijenke je minus 12,5 % nominalne vrijednosti (cijev ne smije biti tanja od toga); specifikacija ne ograničava preko-debljinu, koja je kontrolirana tolerancijom težine. Tolerancija van-promjera je ±0,4 mm za NPS 1/8–1½ i ±1 % vanjskog promjera za NPS 2–48.
Je li A106 Grade B prikladan za niske-temperature ili kriogene usluge?
Ne. Standard A106 Grade B ne preporučuje se ispod oko -29 stupnjeva (-20 stupnjeva F) jer ugljični čelik gubi žilavost i može postati krt pri udaru. Za niskotemperaturnu ili kriogenu upotrebu, odredite niskotemperaturnu ocjenu kao što je ASTM A333 Grade 6, koja zadržava žilavost do -45 stupnjeva (-50 stupnjeva F). Ispitivanje udarom za A106 nije obavezno (Dodatni zahtjevi S5/S6) i mora se navesti u narudžbi kada je potrebno.
Koje ekvivalentne ocjene ima A106 Grade B?
Kao ekvivalent A106 Grade B u drugim sustavima, ASME stupanj je SA-106 Grade B (tehnički identičan istom izdanju ASTM A106). Za-referencu, A106 stupanj B obično se podudara s EN 10216-2 P265GH (najbliži po čvrstoći, također P235GH) za bešavne visokotemperaturne cijevi, DIN 17175 St35.8, JIS G3454 STPG 370 i BS 3601 410A, i nosi UNS broj K03006. Ovo su slične ocjene za unakrsnu referencu nabave, a ne strogi ASTM ekvivalenti, pa potvrdite svojim odobrenjem dizajna.
Popularni tagovi: ASTM A106 Bešavna cijev za usluge pri visokim-temperaturama, Kina ASTM A106 Bešavne cijevi za usluge pri visokim-temperaturama proizvođači, dobavljači, Električna zavarena čelična cijev, EN10217 P195 P235 P265 SSAW čelična cijev, pravokutne cijevi, Spiralna zavarena cijev, Standardna spiralna zavarena cijev, X52 spiralna čelična cijev
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit













